FK JAGODINA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FK JAGODINA

Ovo je forum navijaèa FK Jagodina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 popularizacija sajta

Go down 
5 posters
AuthorMessage
XIGO




Broj poruka : 31
Datum upisa : 2010-01-25

popularizacija sajta Empty
PostSubject: popularizacija sajta   popularizacija sajta EmptyThu May 06, 2010 4:27 am

evo od mene mozda neki predlog da se uradi nesto na popularizaciji sajta fk jagodina, da se preko njega radi jaca promocija kluba. i sto se tice foruma trebalo bi to malo vise razglasiti da se tu skupljaju svi navijaci jagodine
Back to top Go down
Evil




Broj poruka : 42
Datum upisa : 2010-01-19

popularizacija sajta Empty
PostSubject: Re: popularizacija sajta   popularizacija sajta EmptyThu May 06, 2010 8:12 pm

I da poveze malo sajt sa upravom i predsednikom,da i oni vide nase misljenje...ako to vec ne cine,imam predlog da mozda i oni kao clanovi uprave neki malo na vecoj pozicciji takodje pristupe nasem sajtu... i predsednik takodje!
Sta vi mislite?!
Back to top Go down
XIGO




Broj poruka : 31
Datum upisa : 2010-01-25

popularizacija sajta Empty
PostSubject: Re: popularizacija sajta   popularizacija sajta EmptyFri May 07, 2010 2:41 am

pa gledaju neki od njih verovatno, ali dzaba kad na forumu ima par ljudi koji diskutuju...zato predlog ljudima koji vode sajt da malo razglase bilo na utakmicama ili na neke druge nacine...
kao i da ljudi koji su na forumu nek razglase malo svojim drugarima poznanicima, ljudima koji dolaze na utakmice, pa kad bude vise ljudi cuce se i glas navijaca Smile
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 157
Datum upisa : 2007-12-12

popularizacija sajta Empty
PostSubject: Re   popularizacija sajta EmptyFri May 07, 2010 2:18 pm

Èitaju ovo i ljudi iz uprave, budi siguran. A što se tièe posete forumu, mogla bi da bude i veæa naravno. Zato je i napravljen, da se èuje i glas navijaèa. Biæe bolje. Cool
Back to top Go down
http://www.libra-design.rs
Evil




Broj poruka : 42
Datum upisa : 2010-01-19

popularizacija sajta Empty
PostSubject: Re: popularizacija sajta   popularizacija sajta EmptyFri May 07, 2010 4:51 pm

Mozda se moze i preko facebook-a prosiriti,ja sam mislim jedini koji nemam taj profil Very Happy Very Happy Very Happy ali verovatno ovi ostali sa sajta imaju pa moze se lepo i tako razglasiti!
Back to top Go down
Evil




Broj poruka : 42
Datum upisa : 2010-01-19

popularizacija sajta Empty
PostSubject: Re: popularizacija sajta   popularizacija sajta EmptyFri May 07, 2010 7:06 pm

i dobro je ako to uprava gleda,jer ipak da se zna i nas glas...mozemo sigurno da svojim predlozima pomognemo!
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 157
Datum upisa : 2007-12-12

popularizacija sajta Empty
PostSubject: Re   popularizacija sajta EmptyFri May 07, 2010 8:54 pm

Svaki predlog je dobro došao. Very Happy
Back to top Go down
http://www.libra-design.rs
Evil




Broj poruka : 42
Datum upisa : 2010-01-19

popularizacija sajta Empty
PostSubject: Re: popularizacija sajta   popularizacija sajta EmptyFri May 07, 2010 9:15 pm

Admin wrote:
Svaki predlog je dobro došao. Very Happy
Naravno,a jos je iz najbolje namere tako da itekako moze da doprinese i popularizaciji fudbala uopste a pogotovo naseg sajta i kluba!
Back to top Go down
XIGO




Broj poruka : 31
Datum upisa : 2010-01-25

popularizacija sajta Empty
PostSubject: Re: popularizacija sajta   popularizacija sajta EmptyMon May 10, 2010 4:23 am

Evil wrote:
Mozda se moze i preko facebook-a prosiriti,ja sam mislim jedini koji nemam taj profil Very Happy Very Happy Very Happy ali verovatno ovi ostali sa sajta imaju pa moze se lepo i tako razglasiti!

ma lako je napraviti profil Cool to bar nista ne kosta, ajte ljudi na posao Smile
Back to top Go down
ONLY BLUE

ONLY BLUE


Broj poruka : 168
Location : PA JAGODINA NARAVNO
Datum upisa : 2009-11-09

popularizacija sajta Empty
PostSubject: Re: popularizacija sajta   popularizacija sajta EmptyMon May 10, 2010 2:52 pm

Evo ja sam u potpisu na jednom forumu stavio link foruma...Valjda ce neko da se registruje. cheers
Back to top Go down
Navarro




Broj poruka : 13
Datum upisa : 2010-05-10

popularizacija sajta Empty
PostSubject: Re: popularizacija sajta   popularizacija sajta EmptyMon May 10, 2010 5:24 pm

Zar je ovaj forum besplatan? Neutral
Meni se vise svidja SMF.
Ne mogu jos da verujem da je free,host nije nesto skup,narocito za ovakav forum koji nema neku "tezinu"...
Back to top Go down
ONLY BLUE

ONLY BLUE


Broj poruka : 168
Location : PA JAGODINA NARAVNO
Datum upisa : 2009-11-09

popularizacija sajta Empty
PostSubject: Re: popularizacija sajta   popularizacija sajta EmptyMon May 10, 2010 10:57 pm

Navarro wrote:
Zar je ovaj forum besplatan? Neutral
Meni se vise svidja SMF.
Ne mogu jos da verujem da je free,host nije nesto skup,narocito za ovakav forum koji nema neku "tezinu"...

?
Back to top Go down
Navarro




Broj poruka : 13
Datum upisa : 2010-05-10

popularizacija sajta Empty
PostSubject: Re: popularizacija sajta   popularizacija sajta EmptyTue May 11, 2010 5:23 pm

ONLY BLUE wrote:
Navarro wrote:
Zar je ovaj forum besplatan? Neutral
Meni se vise svidja SMF.
Ne mogu jos da verujem da je free,host nije nesto skup,narocito za ovakav forum koji nema neku "tezinu"...

?
I ja se pitam sta sam hteo reci. Rolling Eyes
Back to top Go down
ONLY BLUE

ONLY BLUE


Broj poruka : 168
Location : PA JAGODINA NARAVNO
Datum upisa : 2009-11-09

popularizacija sajta Empty
PostSubject: Re: popularizacija sajta   popularizacija sajta EmptyMon Jul 12, 2010 10:35 pm

Uopste vam ne valja sto ste obrisali pola postova... :S Forum je i onako slabo posecen plus ovo....
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 157
Datum upisa : 2007-12-12

popularizacija sajta Empty
PostSubject: Re   popularizacija sajta EmptyTue Jul 13, 2010 8:52 am

Obrisani su postovi utakmica iz prosle godine, mislim da to vise nije aktuelno. Pauza je , ljudi odmaraju. Smile
Back to top Go down
http://www.libra-design.rs
Sponsored content





popularizacija sajta Empty
PostSubject: Re: popularizacija sajta   popularizacija sajta Empty

Back to top Go down
 
popularizacija sajta
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
FK JAGODINA :: KLUB :: Predlozi administratoru-
Jump to: