FK JAGODINA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FK JAGODINA

Ovo je forum navijaèa FK Jagodina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA`

Go down 
+3
toma77
Joca-Kalapac
Admin
7 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 157
Datum upisa : 2007-12-12

Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` Empty
PostSubject: Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA`   Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` EmptySun Mar 06, 2011 1:27 pm

Vaši utisci o akciji ...
Back to top Go down
http://www.libra-design.rs
Joca-Kalapac

Joca-Kalapac


Broj poruka : 36
Datum upisa : 2009-09-02

Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` Empty
PostSubject: Re: Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA`   Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` EmptyFri Mar 11, 2011 8:48 pm

Na Akciju saginjaja crvenoj petokraki mislis?
Back to top Go down
toma77

toma77


Broj poruka : 92
Datum upisa : 2009-08-23

Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` Empty
PostSubject: Re: Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA`   Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` EmptyFri Mar 11, 2011 10:03 pm

akcija je super ali mislim da nema rezultata, to ces videti u reakciji jagodinaca na tribinama protiv zvezde u subotu, jad i beda.....svim bi ja urucio ''persona non grata'' i mrsssss iz jagodine za beograd. Twisted Evil
Back to top Go down
ONLY BLUE

ONLY BLUE


Broj poruka : 168
Location : PA JAGODINA NARAVNO
Datum upisa : 2009-11-09

Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` Empty
PostSubject: Re: Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA`   Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` EmptyFri Mar 11, 2011 10:19 pm

I pored ovog sranja koje ste napravili, zeleo bih da vidim transparent na jugu na sutrasnjoj utakmcici... Ako nista drugo makar ce svi da stoje sutra pa cu da imam osecaj da sam u navijackoj grupi, jos da se nadje neko da povede navijanje.... Smile

Ali ova glupost vam nije trebala

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top Go down
Mr.X

Mr.X


Broj poruka : 18
Location : Jagodina
Datum upisa : 2008-09-01

Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` Empty
PostSubject: Re: Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA`   Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` EmptyFri Mar 11, 2011 11:32 pm

ONLY BLUE wrote:
I pored ovog sranja koje ste napravili, zeleo bih da vidim transparent na jugu na sutrasnjoj utakmcici... Ako nista drugo makar ce svi da stoje sutra pa cu da imam osecaj da sam u navijackoj grupi, jos da se nadje neko da povede navijanje.... Smile

Ali ova glupost vam nije trebala

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
a ko bi ti da postavi transparent? penzioneri kojima ce guzica sutra da se smrzne na betonu? i da ga ti napravis, rezimska policija ce ga skloniti...ljudi, gde vi zivite? pa ovo je srbija, virtuelna banana drzava? pazi kad me banuju zbog ovakvih postova Very Happy
Back to top Go down
ONLY BLUE

ONLY BLUE


Broj poruka : 168
Location : PA JAGODINA NARAVNO
Datum upisa : 2009-11-09

Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` Empty
PostSubject: Re: Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA`   Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` EmptyFri Mar 11, 2011 11:36 pm

strawberry wrote:
ONLY BLUE wrote:
I pored ovog sranja koje ste napravili, zeleo bih da vidim transparent na jugu na sutrasnjoj utakmcici... Ako nista drugo makar ce svi da stoje sutra pa cu da imam osecaj da sam u navijackoj grupi, jos da se nadje neko da povede navijanje.... Smile

Ali ova glupost vam nije trebala

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
a ko bi ti da postavi transparent? penzioneri kojima ce guzica sutra da se smrzne na betonu? i da ga ti napravis, rezimska policija ce ga skloniti...ljudi, gde vi zivite? pa ovo je srbija, virtuelna banana drzava? pazi kad me banuju zbog ovakvih postova Very Happy

Pogresno si razumeo...mislim na transparent koj su izneli igraci na utakmici sa Vojvodinom... Cisto da ima nesto i na nasoj tribini XD
Back to top Go down
BlueBoy

BlueBoy


Broj poruka : 60
Location : Jagodina
Datum upisa : 2008-06-06

Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` Empty
PostSubject: Re: Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA`   Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` EmptyFri Mar 11, 2011 11:48 pm

https://2img.net/r/ihimizer/i/sdc11190.jpg/

мисли се на ово, ево ко није упућен да зна о чему се ради


Last edited by BlueBoy on Fri Mar 11, 2011 11:49 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
bajonet

bajonet


Broj poruka : 22
Datum upisa : 2011-02-28

Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` Empty
PostSubject: Re: Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA`   Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` EmptySat Mar 12, 2011 1:24 am

Akcija da Jagodina navija a oduzima se njenim navijacima tribina.
Nidje veze.
Back to top Go down
toma77

toma77


Broj poruka : 92
Datum upisa : 2009-08-23

Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` Empty
PostSubject: Re: Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA`   Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` EmptySun Apr 03, 2011 10:31 pm

Suspect
Back to top Go down
Sponsored content





Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` Empty
PostSubject: Re: Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA`   Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA` Empty

Back to top Go down
 
Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA`
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
FK JAGODINA :: KLUB :: Akcija `BUDI I TI DEO PLAVOG TIMA`-
Jump to: