FK JAGODINA

Ovo je forum navijača FK Jagodina

HomeHome  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Jelen Super Liga

Go down 
AuthorMessage
ONLY BLUE

Broj poruka : 168
Datum upisa : 2009-11-09

PostSubject: Jelen Super Liga   Thu Mar 17, 2011 9:18 pm

Jagodina-Indjija

Kao sto rekoh treba nam pobeda. Razz
Back to top Go down
mikiaki05

Broj poruka : 7
Datum upisa : 2011-03-11

PostSubject: Re: Jelen Super Liga   Fri Mar 18, 2011 1:53 pm

JA STVARNO NEZNAM, ALI OVDE JE IZGLEDA PUKLO SVE. SAJT PUKO, NIGDE AZURIRANIH PODATAKA, NAJAVE ZA SLEDECU UTAKMICU, CAK NEMA NI IZVESTAJA ZA UTAKMICU KOJA JE BILA PRE NEDELJU DANA!!!!

ETO VIDITE GOSPODO,KAKO ZBOG NEKIH POJEDINACA KOJI SU SE DRZNULI DA PLJUNU SVIMA NAMA JAGODINCIMA U LICE, ZBOG JEDNE PISLJIVE UTAKMICE,IZIRITIRATE LJUDE, NARUSITE POZITIVNU ATMOSFERU I SRUSITE SVE STO STE RADILI DO SADA.
SAD CE VAM BITI MNOGO TESKO DA SE OPERETE I DA SE PODIGNETE IZ ZIVOG BLATA.
DA STE SMESTILI DELIJE NA JUGU, IMALI BISTE PUN STADION, JER BI I SEVER BIO PUN ,MOGLI BI VISE I DA ZARADITE, A OVAKO DOBILI STE SKORO PRAZAN JUG , SLOMLJENE STOLICE I STETU KOJU MORATE DA NADOKNADITE, A STO JE NAJTEZE JE TO DA SUTRA IZADJETE CISTOG OBRAZA,POGLEDATE U OCI LJUDE NA STADIONU I DA KAZETE:
"MI VOLIMO JAGODINU I LJUDE U NJOJ, NAMA SU ONI BITNI ,JER TO SU NASI NAVIJACI ,A ZA DRUGE NEKA BRINU NJIHOVI KLUBOVI"

VIDITE " VI" LJUDI IZ UPRAVE, TO BI TAKO TREBALO DA BUDE ,ALI VAMA JE VECA ZELJA BILA ZA ZADOVOLJITE INTERESE ZVESDINIH NAVIJACA NEGO SVOJIH JAGODINACA, PA SE ZATO LJUDI I PITAJU CIJE INTERESE VI ZASTUPATE. PONIZILI STE KLUB TAKO DA NE PREDSTAVLJA VISE NIKAKAV RESPEKT.

NISAM GLEDAO UTAKMICU SA ZVEZDOM IZ REVOLTA, A SAD MOLIM DRUGOVE I KOMSIJE DA PODJU SUTRA SAMNOM NA UTAKMICU PROTIV INDJIJE,AKO MOZE DA SE VRATIMO U KOLOSEK.

SAMO DA ZNATE, NE DOLAZIM NA STADION ZBOG VAS IZ UPRAVE, JER CE TE I VI DA ODETE ODATLE I PAMTICEMO VAS PO OVOJ GLUPOSTI ZBOG KOJE STE NARUSILI UGLED KLUBU, VEC DOLAZIM ZBOG MOG GRADA,ZBOG MOJE JAGODINE I S PONOSOM MOGU DA KAZEM DA NISAM NI GROBAR NI DELIJA, VEC SAM NAVIJAC FK JAGODINE!!!! bounce bounce bounce bounce

Back to top Go down
ONLY BLUE

PostSubject: Re: Jelen Super Liga   Sat Mar 19, 2011 7:32 pm

Mene zanima ko je ona grupica ljudi sto je stajala na kraju zapada...i u jednom trenutku pocela da skandira nesto...
Back to top Go down
toma77

Broj poruka : 92
Datum upisa : 2009-08-23

PostSubject: Re: Jelen Super Liga   Sun Apr 03, 2011 10:34 pm

Suspect
Back to top Go down
ONLY BLUE

PostSubject: Re: Jelen Super Liga   Tue Apr 05, 2011 6:45 pm

E sad nadjite trenera koji ce da zahteva brzu i agresivnu igru, a ne kao ovaj nas bivsi (Miljojko). Kod njega su se igraci kretali ko babe!

NAPAD JE NAJBOLJA ODBRANA!

I OVA UTAKMICA PROTIV BSK-a JE BILA TOLIKO ZANIMLJIVA DA SAM POSLE PRVOG POLUVREMENA PROMENIO KANAL!

AAAAAAAAAALLLLLLLLOOOOOOOOOOO

O KOJOJ VI EVROPI RAZMISLJATE KAD NAS BSK POBEDI NA NEUTRALNOM TERENU!

I STA SE VISE GLUPIRATE SA OVIM SAJTOM! ILI SREDITE ILI GA UGASITE!
Back to top Go down
ONLY BLUE

PostSubject: Re: Jelen Super Liga   Fri Apr 08, 2011 11:33 am

Drago mi je da ste resili da sredite sajt, i nadam se da ce biti redovno azuriran a ne da trazim informacije po nekim levi sajtovima. Smile
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Jelen Super Liga   

Back to top Go down

Jelen Super Liga
Back to top 
Page 1 of 1