FK JAGODINA

Ovo je forum navijača FK Jagodina

HomeHome  RegisterRegister  Log in  

Share | 

NOVI GRB - PITANJE ZA ADMINA

Go down 
AuthorMessage
BlueBoy

Broj poruka : 60
Datum upisa : 2008-06-06

PostSubject: NOVI GRB - PITANJE ZA ADMINA   Thu Jun 04, 2009 5:22 pm

U vezi novog Grba sam otvorio temu koji nailazi na dosta negativnih ocena, pa bih da pitam Admina da li on ima neke veze sa klubom i da li može nekako da utiče na neke njihove statove jer je kod svih većih klubova glavna odluka KOD NAVIJAČA. Znam i odgovor, reći će te da su navijači glasali za njega, NE, za njega su glasale MOŽDA DRUGE NACIONALNOSTI (jer sam na nekim forumima video link sajta i ono kao glasajte za grb), MOŽDA hrvat neki, MOŽDA musliman iz Novog Pazara (a imamo i članove čini mi se baš iz N.Pazara muslimanskog porekla), pa možda neki navijač Vojvodine itd da ne nabrajam... ADMINE, IMA LI ŠANSE DA SE BAR MALO UTIČE NA ODLUKU O GRBU, DA SE SAMO UMESTO LATINICE STAVI ĆIRILICA (i to u što bržem vremenskom intervalu jer je ovaj grb na sajtu sa latiničnom verzijom iskopiran 1.000.000 puta i ko zna gde ga sve nema)???
Back to top Go down
Admin
Admin

Broj poruka : 157
Datum upisa : 2007-12-12

PostSubject: Re:   Thu Jun 04, 2009 6:58 pm

Jos jednom bih zamolio bez psovki, pljuvanja i td. Jeste, otvorena je tema koja se tice novog grba ali smo primetili da se opet u komentarima psuje i pljuje. Hajde malo da budemo korektni iako su kritike u pitanju. Forum zato i postoji da se cuju razlicita misljenja, ali budite sigurni da se zaista nikakav efekat ne postize time sto cemo nekog psovati. Upravo suprotno. Sto se tice uticaja, jesmo u vezi sa upravom ali kao tehnicka ekipa. Pozdrav svima.
Back to top Go down
http://www.libra-design.rs
BlueBoy

PostSubject: Re: NOVI GRB - PITANJE ZA ADMINA   Tue Jun 30, 2009 10:35 pm

Vazi, ali zasto psujem? Zato sto sam Jagodinac... Zato sto sam Srbin... I zato sto znam da je Grad Jagodina u srcu Srbije, u centralnoj Srbiji koja bi trebala biti "popularna" po posebnom gajenju srpstva... A vidite sta nam se radi svakog dana? Pa izgubismo drzavu, dajte ako smo Jagodinci i Srbi, dajte da bar mi ostanemo Srbi dok jos mozemo!!! Evo jednog poredjenja, dragi Admine, ukucaj tamo negde, mozes u Vikipediji, klubovi Republike Srpske i pronadji njihove grbove, od prvoligasa do betonligasa videces da je grb tog kluba sastavljen od SIMBOLA SRPSTVA, od crveno-plavo-bele zastave i 99,99% srpske cirilice! Pa dragi Admine, jos jednom te molim, posto si u kontaktu sa funkcionerima kluba, izadji i predstavi se kao predstavnik forumasa Jagodine i iznesi misljenje (99,9-procentno) svih Jagodinaca o novom grbu... I molim te odgovori mi da li ces uraditi nesto povodom toga. PoZz
Back to top Go down
Admin
Admin

PostSubject: Re: Grb   Wed Jul 01, 2009 12:01 am

Znam sta pricas, veruj mi. Vidim da su neki ljudi isfrustrirani. A sto ne bi moglo bilo koji problem ovako resavati? Nema potrebe za grubostima. Pa ljudi smo majku mu. E, mislim da je i uprava prepoznala problem. Ovo sto se desava na forumu naravno da prate i ljudi iz uprave. Predlog grba je povucen. Sta ce dalje biti videcemo, sve u vezi toga pojavice se na vreme na sajtu na uvid navijacima. Veliki pozdrav. Smile
Back to top Go down
BlueBoy

PostSubject: Re: NOVI GRB - PITANJE ZA ADMINA   Wed Jul 01, 2009 2:29 pm

E pa mi smo samo to hteli... Fala Bogu da su videli nase predloge... Ne zaboravite da nam javite sta je bilo Smile OSTAVITE STARI GRB... PoZz cheers cheers cheers
Back to top Go down
Jagodinac

Broj poruka : 21
Datum upisa : 2009-05-03

PostSubject: Re: NOVI GRB - PITANJE ZA ADMINA   Mon Aug 31, 2009 9:38 pm

Admine, mojne me teras da kazem da je novi grb tesko njesra Very Happy
Back to top Go down
Admin
Admin

PostSubject: Re   Mon Aug 31, 2009 10:39 pm

Stipu rista gatibo Cool
Back to top Go down
ONLY BLUE

Broj poruka : 168
Datum upisa : 2009-11-09

PostSubject: Re:novi grb   Fri Nov 13, 2009 4:44 am

Grb je grb kakav je takav. To je simbol a ne neka slicica koju cemo menjati kad god nam se cefne. I ako vas zanima moje misljene grb na salu je extra odradjen.
Back to top Go down
ONLY BLUE

Broj poruka : 168
Datum upisa : 2009-11-09

PostSubject: Re: NOVI GRB - PITANJE ZA ADMINA   Fri Nov 13, 2009 4:49 am

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: NOVI GRB - PITANJE ZA ADMINA   

Back to top Go down

NOVI GRB - PITANJE ZA ADMINA
Back to top 
Page 1 of 1