FK JAGODINA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FK JAGODINA

Ovo je forum navijaèa FK Jagodina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Mustang




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2009-08-31

Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D Empty
PostSubject: Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D   Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D EmptyThu Sep 03, 2009 5:41 pm

Tema sve govori, mogli bi da se predstavimo...

Ja sam rodjen u Jagodini, ali sam se pre polaska u osnovnu sa porodicom preselio za Bg, za raspust i kada stignem dolazim kod bake i deke u moju Jagodinu... Inace navijam za FK Jagodinu i cesto dodjem da ispratim utakmice, imam drustvo ali oni ne prate fudbal! Voleo bi da se upoznam sa nekim ko ide na tekme, Pjacka, jeco i ostali imate rec...
Back to top Go down
Jovana

Jovana


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2008-10-12

Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D Empty
PostSubject: Re: Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D   Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D EmptyThu Sep 03, 2009 5:44 pm

moje cenjeno ime je jovana...94 god,upisala sam tt u jagodini.. idem na svaq utakmicu kod nas,tako da ako 'oces sa mnom,mozes...xex....
Back to top Go down
Mustang




Broj poruka : 30
Datum upisa : 2009-08-31

Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D Empty
PostSubject: Re: Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D   Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D EmptyThu Sep 03, 2009 5:50 pm

Vrlo rado jovancice, druzicemo se i navijati za nase plave curane!!!
Back to top Go down
Jovana

Jovana


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2008-10-12

Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D Empty
PostSubject: Re: Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D   Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D EmptyThu Sep 03, 2009 5:53 pm

I love you Wink
Back to top Go down
Joca-Kalapac

Joca-Kalapac


Broj poruka : 36
Datum upisa : 2009-09-02

Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D Empty
PostSubject: Re: Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D   Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D EmptyThu Sep 03, 2009 6:55 pm

Jeko, predstavi se ti meni? Da ne budem ljubomoran!
Back to top Go down
extremeJGD

extremeJGD


Broj poruka : 28
Datum upisa : 2008-01-19

Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D Empty
PostSubject: Re: Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D   Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D EmptySat Sep 12, 2009 1:19 am

Ovo postaje bolesno.
Back to top Go down
Sponsored content





Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D Empty
PostSubject: Re: Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D   Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D Empty

Back to top Go down
 
Druzenje i caskanje forumasa i forumasica :D
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
FK JAGODINA :: GRAD :: Razno-
Jump to: