FK JAGODINA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FK JAGODINA

Ovo je forum navijaèa FK Jagodina
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Himna FK Jagodina

Go down 
+11
az
Kockalone
Joca-Kalapac
BlueBoy
mikiaki04
Fake
Sawovsky
Mr.X
kazablanka
Jovana
Admin
15 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 157
Datum upisa : 2007-12-12

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptyThu Aug 13, 2009 12:53 pm

Glas naroda... Cool
Back to top Go down
http://www.libra-design.rs
Jovana

Jovana


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2008-10-12

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptyThu Aug 13, 2009 3:03 pm

himna?! sta je bre ono?! confused confused confused
Back to top Go down
kazablanka




Broj poruka : 4
Datum upisa : 2009-08-14

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptyFri Aug 14, 2009 5:06 pm

GORU HIMNU U ŽIVOTU NISAM ČUO! DAJ LJUDI NAPRAVITE NEŠTO NORMALNO. NEKI DELOVI SU OK ALI NEKI...UŽAS
Back to top Go down
Mr.X

Mr.X


Broj poruka : 18
Location : Jagodina
Datum upisa : 2008-09-01

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptyWed Aug 19, 2009 7:45 pm

bruka... pogotovu kad neki cica u pozadini solira... i dere se navija navija hahaha Very Happy
Back to top Go down
Sawovsky




Broj poruka : 29
Datum upisa : 2008-11-02

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptyWed Aug 19, 2009 8:22 pm

Stvarno taj cicin "solo" je za nepoverovati Very Happy
Back to top Go down
kazablanka




Broj poruka : 4
Datum upisa : 2009-08-14

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptyThu Aug 20, 2009 10:05 am

JOŠ NA UTAKMICI PROTIV ZVEZDE PUŠTALI "HIMNU" 100 PUTA! JA MISLIM DA SU ZVEZDINI NAVIJAČI URLALI OD SMEHA KADA SU ČULI! BLAM BLAM BLAM Embarassed
Back to top Go down
Fake

Fake


Broj poruka : 1
Datum upisa : 2009-08-04

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptyThu Aug 20, 2009 12:10 pm

Himna nije losa, samo treba malo da udje u usi, da se ljudi naviknu. cheers
Back to top Go down
kazablanka




Broj poruka : 4
Datum upisa : 2009-08-14

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptyThu Aug 20, 2009 1:24 pm

ADMIN JE STAVIO KOMENTAR "GLAS NARODA", PRE BI SE REKLO DA JA NA KRAJU HIMNE GLAS NEKOG STARCA KOJI JEDVA GOVORI, TAKOREĆI SA JEDNOM NOGOM U GROBU! KADA BI IZBACILI NJEGOV GLAS I BILA BI OK, ALI OVAKO KATASTROFA.
Back to top Go down
mikiaki04

mikiaki04


Broj poruka : 51
Location : Jagodina
Datum upisa : 2009-03-17

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptyFri Aug 21, 2009 12:05 am

Himna kluba uopste nije losa,super potez. Pevljiva je i brzo ulazi u usi. Refren je dobar i tekst je skladno sastavljen. Doradite to sto ce te izbaciti tog lika sto upada kao navijac (nema potrebe ,a i bezveze je) i bice sve OK. To predlazu, verujem i ostali na forumu. Pozdrav lol!
Back to top Go down
BlueBoy

BlueBoy


Broj poruka : 60
Location : Jagodina
Datum upisa : 2008-06-06

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptyFri Aug 21, 2009 10:57 pm

Quote :
JOŠ NA UTAKMICI PROTIV ZVEZDE PUŠTALI "HIMNU" 100 PUTA! JA MISLIM DA SU ZVEZDINI NAVIJAÈI URLALI OD SMEHA KADA SU ÈULI! BLAM BLAM BLAM

E znas koliko me boli malo glava sta kazu zvezdini navijaci!?
Back to top Go down
kazablanka




Broj poruka : 4
Datum upisa : 2009-08-14

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptySat Aug 22, 2009 10:43 am

PA ISTO TOLIKO I MENE ZABOLE ZA TVOJU GLAVU...
DA NISI MOŽDA JEDAN OD ONIH OPASNIH 15-AK NAVIJAČA JAGODINE???
DA LI ZNAŠ UOPŠTE ZA KOG NAVIJAŠ??
NABROJ MI 5 JAGODINACA U TIMU, UKLJUČUJUĆI I REZEVE I PROŠIREN SASTAV OD 30 IGRAČA...
DA SU JAGODICI PA DA SVI NAVIJAMO ZA JAGODINU A NE OVAKO, NAVIJAMO ZA BEOGRAD, UŽICE, PARAĆIN, SUBOTICU,....
Back to top Go down
mikiaki04

mikiaki04


Broj poruka : 51
Location : Jagodina
Datum upisa : 2009-03-17

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptySat Aug 22, 2009 3:33 pm

E znas sta prijatelju ,mnogo me zabole za tvoju Zvezdu, ko ti bre igra u toj tvojoj Zvezdi ,sve sami Beogradjani. Mnogo je lako da budes navijac Zvezde i Partizana, kupis kapicu i sal i ti si navijac, pevas nekom Beogradu. Tamo ti ne smeta garnitura igraca,sve sami cistokrvni beogradjani,to je tamo normalno, a u Jagodini, koja je nesrazmerno mnogo manji grad imas neke prohteve da ti igraju sve jagodinci,da neces mozda jos da napadaju titulu? Kazi mi u kom klubu na svetu igraju svi igraci koji su iz tog mesta rodom, ajde objasni mi?
Objasni mi zasto ljudi treba da navijaju za Zvezdu i Partizan i ako ju jagodinci, zbog cega treba da bojkotuju svoj grad?
Da li Partizan i Zvezda igraju ligu koju Jagodina ne igra?
Da li Partizan i Zvezda haraju Evropom ili se muce sa nekim klubovima za koje do juce nismo ni znali da postoje?
Od stare slave se ne zivi, a njima je samo to ostalo. Koji su to uspeh napravili za zadnjih 18 god. na evro sceni?

Mnogo malo je uradjeno da se probudi svest ljudi u nasem gradu da je FK Jagodina u istom rangu sa tom C.Zvezdom i Partizanom, da mi imamo superligasa, da treba da volimo svoje ,a ne mrzimo druge. To je realnos,kakva god da je, ta Zvezda i taj Partizan su nekada bili nesto, a sada su mnogo daleko od tih godina.

E sad ti meni kazi ,zbog cega treba bojkotovati svoj grad? Ja sam cistokrvni jagodinac, cukun deda mi je dosao u Jagodinu jos u XIX veku i ponosan sam na svoj grad ,pa ma kakav on bio,nikad mi nece biti drazi neki drugi,pa ni fudbalski klubovi iz drugih gradova. Onaj ko igra za fk Jagodina,on mora da postuje ime za koje igra ,a mi mora da podrzimo te ljude, jer igraju za nas, za nas Fk Jagodina.

E sad ti meni objasni ,zasto treba da ne navijamo za Fk Jagodina?
Po cemu su Zvezda i Partizan nesto posebno, pa im se treba klanjati?
HIMNA JE POCETAK I TREBA JE PUSTATI , A DELIJE I GROBARI,MNOGO ME BRIGA DAL SE SMEJU ILI NE.
Back to top Go down
BlueBoy

BlueBoy


Broj poruka : 60
Location : Jagodina
Datum upisa : 2008-06-06

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptySat Aug 22, 2009 7:16 pm

Quote :
PA ISTO TOLIKO I MENE ZABOLE ZA TVOJU GLAVU...
DA NISI MOŽDA JEDAN OD ONIH OPASNIH 15-AK NAVIJAÈA JAGODINE???

A MENE ZABOLE NESTO DRUGO ZA TO STO TEBE ZABOLE ZA MOJU GLAVU, ZNAS? KO SI TI PA DA TI JA PRICAM KO SAM JA!? AJDE BRE PALI NA CMARAKANU ILI U PRAG, PA TAMO MOLI PAJKANE DA PUSTE TEBE I TVOJE DRUGARE, DIVLJACI! NASO SI OVDE DA MI PRICAS STA PRICAJU ZVEZDINI NAVIJACI USRED GRADA JAGODINE, NA STADIONU FK JAGODINE, ONI KOJI STOJE NA TRIBINI KOJU SU JAGODINCI SAGRADILI!? ZABOLE ME! BOLJE PETNAESTAK NORMALNIH NEGO 1000 BOLESNIH!
Back to top Go down
Joca-Kalapac

Joca-Kalapac


Broj poruka : 36
Datum upisa : 2009-09-02

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptyThu Sep 03, 2009 5:30 pm

Treba u pozadini ubaciti zvuk blebecanja curki, treba misliti o priblizavanju kluba gradu kome pripada!
Back to top Go down
Jovana

Jovana


Broj poruka : 47
Datum upisa : 2008-10-12

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptyThu Sep 03, 2009 5:37 pm

koj' lik... bravo! Very Happy
Back to top Go down
Kockalone

Kockalone


Broj poruka : 61
Datum upisa : 2009-08-19

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptyThu Sep 03, 2009 9:21 pm

PORUKA ZA KAZABLANKU I NIKOLU, DA JE OVAJ FOUM ZA JAGODINCE, KOJI TREBA DA STANU UZ SVOJ KLUB I PODRZE GA, PRITOM MISLIM I NA HIMNU!!! A ZA GLUPOG KAZABLANKU DA MU KAZEM DA U JAGODINU IMA DIMITRIJEVICA, TRAJKOVICA, I NIKOLICA KOJI JE IZ SVILAJNCA, A TO SU TRI IGRACA IZ GRADA KOJI IMA 70 HILJADA STANOVNIKA, A SADA BIH GA UPITAO KOLIKO IMA BEOGRADJANA U ZVEZDI I PARTIZANU A PRITOM DA SE U OBZIR IZME POPULACIJ KOJA PRELAZI 2 MILIONA STANOVNIKA!!! JAGODINA U SRCU!!!
Back to top Go down
az

az


Broj poruka : 5
Datum upisa : 2009-09-09

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptyFri Sep 11, 2009 3:31 am

Branko kockica i drugari....
Back to top Go down
extremeJGD

extremeJGD


Broj poruka : 28
Datum upisa : 2008-01-19

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptySat Sep 12, 2009 12:50 am

Jagodino mi pevamo za tebe,
Jagodino zbog tebe ovde smo,
i ako drugi neæe, ko ih jebe,
mi za tebe život daæemo.

Jagodina, to je kuæa naša,
za nju æemo navijati, robijati,
plavo-bela sva su srca naša,
za èast grada mi æemo marširati.



Jedna i jedina, himna navijaèa FKJA.

Extreme ne možete kupiti!

Neka vam trubaèi budu navijaèi!
Back to top Go down
ONLY BLUE

ONLY BLUE


Broj poruka : 168
Location : PA JAGODINA NARAVNO
Datum upisa : 2009-11-09

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re:Himna   Himna FK Jagodina EmptyFri Nov 13, 2009 2:32 pm

Spot je ocajan. jocolor Zasto uz text neka cuje SRBIJA JAGODINA navija izlaze zvezdini navijaci. Jadno. I ono uno,do,tress ili kako se vec pise je za deponiju. Izbacite to i menjajte spot.


Last edited by ONLY BLUE on Sat Mar 20, 2010 5:20 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
зор




Broj poruka : 2
Datum upisa : 2010-03-18

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptyThu Mar 18, 2010 1:53 pm

Back to top Go down
toma77

toma77


Broj poruka : 92
Datum upisa : 2009-08-23

Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina EmptySun Apr 03, 2011 10:36 pm

Suspect
Back to top Go down
Sponsored content





Himna FK Jagodina Empty
PostSubject: Re: Himna FK Jagodina   Himna FK Jagodina Empty

Back to top Go down
 
Himna FK Jagodina
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sloga Despotovac - Jagodina
» Formiran je Ženski fudbalski klub Jagodina

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
FK JAGODINA :: KLUB :: Himna kluba-
Jump to: